Adviesraden

Culturele raad

Voorzitter: Johan De Grande
Secretariaat: Franky Baeyens, secretaris@cultuurraadlokeren.be
https://www.facebook.com/cultuurraadlokeren/
Project Lokerse liekskes

Dialooggroep diversiteit Lokeren

Gecoro (Gemeentelijke commissie voor Ruimtelijke Ordening)

Voorzitter: Jérôme Van Kerckhove
Secretariaat: Roos Van Kerckhove, Groentemarkt 1, 9160 Lokeren, roos.van.kerckhove@lokeren.be

Gemeentelijke raad voor Ontwikkelingssamenwerking GROS

Voorzitter: Els Van Waes
Secretariaat: Lepelstraat 4, 9160 Lokeren, freddy.apers@ocmw.lokeren.be, 09 340 86 61

Klik hier voor meer info (de webruimte van het Gros)
Klik hier voor de facebookpagina van het GROS

Jeugdraad

Voorzitter: Jeroen Baetens, jeroen.baetens@gmail.com
Secretariaat: Els De Pauw, Sportlaan 2, 9160 Lokeren, els.de.pauw@lokeren.be

Lokaal overleg kinderopvang

Voorzitter: Sylvie Windels
Secretariaat: Valerie Baeyens, Sportlaan 4, 9160 Lokeren, valerie.baeyens@lokeren.be

Middenstandsraad

Voorzitter: Hans van Loocke
Secretariaat: Marleen Van Hecke, Groentemarkt 1, 9160 Lokeren, marleen.van.hecke@lokeren.be

Milieuraad

Voorzitter: Bob Van Doorsselaere
Secretariaat: Katrien Dedeken, Groentemarkt 1, 9160 Lokeren, katrien.dedeken@lokeren.be

Seniorenraad

Voorzitter: Marc Cogen
Secretariaat: Kathleen Beirnaert, Lepelstraat 4, 9160 Lokeren, kathleen.beirnaert@ocmw.lokeren.be

Sportraad

Voorzitter: Albert D'Hanis
Secretariaat: Sportlaan 2, 9160 Lokeren, patrick.van.hooste@lokeren.be

http://www.sportraad-lokeren.be/

Stedelijke raad voor feestelijkheden

Voorzitter: Rony Van Beneden
Secretariaat: Elza Everaert, elza.everaert@skynet.be

Stedelijke raad voor land- en tuinbouw

Voorzitter: Dirk Martens
Secretariaat: Gerd Vermeir, Groentemarkt 1, 9160 Lokeren, gerd.vermeir@lokeren.be

Klik hier voor meer info.

Verkeersraad

Voorzitter: Ans Quintelier
Secretariaat: Werner Hillaert, Groentemarkt 1, 9160 Lokeren, mobiliteit@lokeren.be

Raad voor toerisme

Voorzitter: Eliane De Caluwe
Secretariaat: Nadine De picker, Markt 2, 9160 Lokeren, toerisme@lokeren.be

vzw Gezinswelzijn

Voorzitter: Sabine Van Rysselberghe
Secretariaat: Veronique Vander Heyden, Sportlaan 4, 9160 Lokeren, veronique.vander.heyden@lokeren.be

Welzijnsraad

Voorzitter: Jos Grootjans
Secretariaat: Freddy Apers, freddy.apers@ocmw.lokeren.be, 09 340 86 61