Dinsdag 16 maart 2010
Cultureel Centrum – 20.15u
Gianmaria Testa (Italië) – concert - chanson
Wilt u magische momenten beleven? Gianmaria zorgt daarvoor. De Italiaanse troubadour, die vaak in één adem wordt genoemd met Paolo Conte, brak al met veel succes door in Frankrijk, Italië, Duitsland, Amerika en Nederland, maar speelde in België nog maar enkele concerten (o.a. BOZAR), nu dus ook in Lokeren.
Gianmaria Testa is een muzikant die uw oren magnetiseert, u helemaal van uw stuk brengt, u overrompelt. Hij verrast door de eenvoud, de natuurlijkheid en de melancholie van zijn muziek, en bereikt een magisch evenwicht tussen tekst, melodie en harmonie.
Een aangename avond, waar de lichtheid van de muziek, de kracht van zijn stem en het voordragen van de gedichten om voorrang vechten. Teder, doorrookt, sensueel.
www.gianmariatesta.com
15 – 13 (55+) – 12 (-26/abo/waccobon) EUR
Reserveer voor deze voorstelling.